28 listopada 2013

MÓJ ROWER :)))

Kartka wykonana na wyzwanie listopadowe - Mój Rower - made by Janet :)))  - a że jestem fanką rowerów i codziennie na moim jeżdżę odwożąc dzieci do przedszkola i szkoły (nawet dzisiaj - mimo przymrozków :)) ale i do sklepu i na bazarek to musiałam wziąć udział w tym wyzwaniu :)))
Ale postanowiłam dodać trochę wiosny w te buro-szare dni :)))
I jak skończyłam - okazało się, że kartka nadaje się również na drugie wyzwanie w Galerii Rea - w kratę :)))
  
 

 
 

21 listopada 2013

ŁUCJA - MURZYNKĄ :)))

Kartka wykonana na Wyzwanie tutorialowe w Scrappo...
Moją ukochaną Łucję (z Agaterii) najpierw odbiłam tuszem czarnym Distress - ale żeby mi się nie rozmazał w czasie malowania innymi tuszami - zembossowałam kontury...
i tak powstała Łucja - murzynka po raz pierwszy :))) sukienka z papierów Galerii Papierów - buty i kokardka pomalowane tuszami - a kolor idealnie pasuje do sukienki :)))
 20 listopada 2013

KARTKA według BINGO

Kartka wykonana na Wyzwanie 19 - BINGO - sklep-ewa.
Ja wybrałam kombinację - perełki-stempel-koronka.
Perełki w płynie, stempel - dziewczynka Dawn - pokolorowana promarkerami Letraset + stempel z życzeniami i kokardka zrobiona z koronki.
 ŚWIĘTA w KRATKĘ...

Po raz pierwszy moje kochane różyczki wystąpiły w swojej prawdziwej roli - w roli szyszek posrebrzone lekko brokatem :))) Napis z Agaterii został z embossingowany pudrem czerwonym z brokatem - czego niestety nie widać na zdjęciach. Papiery piękne - "Przytulne święta" z The ScrapCake.
 


DZWONECZKI PO RAZ DRUGI :)))

18 listopada 2013

WYNIKI CANDY...

Wyniki candy...
bardzo dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w moim pierwszym candy - a było Was 24 osoby :)))
Najpierw spisałam wszystkich, którzy się zapisali na karteczkach, karteczki złożyłam i wrzuciłam do do szklanego pojemnika. Do pomocy poprosiłam mojego starszego synka i tak oto - swoimi małymi rączkami wylosował... 
 
Niesamowity Kuferek
 
Serdecznie gratuluję i proszę o kontakt na: kwiat_wisni7@o2.pl