09 czerwca 2016

CENNIK

 

Ceny podane są bez kosztów wysyłki.
W razie pytań proszę o kontakt - kwiat_wisni7@o2.pl
lub tel. 662 069 124
Produkty na zamówienie nie podlegają zwrotowi.
 
KARTKI
 
Przykładowa kartka 13,5 x 13,5 cm
Do takiej kartki dołączona jest koperta, a całość zapakowana w przezroczystą folię. Kartka otwiera się do góry. W środku na jednej stronie jest wklejony papier do scrapbookingu, a na nim albo jest wklejony czysty papier wizytówkowy na wpisanie życzeń lub jeśli Państwo prześlą mi życzenia to mogę je wydrukować i wkleić do środka. Mogę również dodać imię, imiona, datę... na przedniej stronie. Na ostatniej stronie jest stempel - kto wykonał pracę.
 
 


Przykładowa kartka w środku

Kieszonka jest dodatkowo płatna 4 zł.
 
Przykładowy środek z życzeniami i z kieszonką na pieniądze

 
Kartka - 15 x 15 cm
Kartka zapakowana w przezroczystą folię. Kartka otwiera się do góry. W środku na jednej stronie jest wklejony papier do scrapbookingu, a na nim albo jest wklejony czysty papier wizytówkowy na wpisanie życzeń albo jeśli Państwo prześlą mi życzenia to mogę je wydrukować i wkleić do środka. Mogę również dodać imię, imiona, datę... na przedniej stronie. Na ostatniej stronie jest stempel - kto wykonał pracę.

 

Kartka - Wielkość DL
Kartka zapakowana w przezroczystą folię. Kartka otwiera się na lewo, ale może być również otwierana do góry - zależy to od ozdobionej pierwszej strony. W środku na jednej stronie jest wklejony papier do scrapbookingu, a na nim albo jest wklejony czysty papier wizytówkowy na wpisanie życzeń albo jeśli Państwo prześlą mi życzenia to mogę je wydrukować i wkleić do środka. Mogę również dodać imię, imiona, datę... na przedniej stronie. Na ostatniej stronie jest stempel - kto wykonał pracę.

 
Kartka + pudełko 
 Wymiary kartki: 15 cm x 15 cm,
Wymiary pudełka: 16,2 cm x 16,2 cm x 3 cm + ozdoby
Kartka otwiera się do góry. W środku na jednej stronie jest wklejony papier do scrapbookingu, a na nim albo jest wklejony czysty papier wizytówkowy na wpisanie życzeń albo jeśli Państwo prześlą mi życzenia to mogę je wydrukować i wkleić do środka. Mogę również dodać imię, imiona, datę... na przedniej stronie.
 


EXPLODING BOX - ozdobne pudełko
 
 Zawieszka w cenie pudełka.
 
Exploding box ze wstążką i z zawieszką.
 


Exploding box z ozdobioną górą


 


Notes ozdobny A5
 


 

 
 
INNE
Album na zdjęcia 20x20 cm
 

 Księga gości - wielkość A4
 
 
 
Ciążownik - mały
 
 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

dziękuję za pozostawienie komentarza :)))